Botrány a Bundesligában: Fejbe dobták a szurkolók a partjelzőt, a 70. percben beszüntették a meccset - videó

Kétgólos vendég vezetésnél egy félig teli műanyag pohárral dobták fejbe az egyik asszisztenst a hazai drukkerek, így idő előtt véget ért a Bochum-Mönchengladbach mérkőzés.
Nyikes Zoltán 2022. március 18., péntek 23:08
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. március 18., péntek 23:08

A vendégek 2-0-s vezetésénél, a hetvenedik percben félbeszakadt a VfL Bochum-Borussia Mönchengladbach találkozó, a német labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának pénteki nyitómérkőzése.

Az első félidőben nem született gól, majd Alassane Plea és Breel Embolo találata után, a hetvenedik percben egy hazai szurkoló egy félig teli műanyag pohárral fejbe dobta az egyik partjelzőt. A játékvezetői stáb és a csapatok az öltözőbe vonultak, majd körülbelül 15 perc után bejelentették, hogy nem folytatják a találkozót.

Bundesliga, 27. forduló:

VfL Bochum-Borussia Mönchengladbach 0-2 (Plea 55., Embolo 61.) - a 70. percben beszüntették

(MTI)

A Barcelona és a PSG is vinné a Liverpool legjobbját, Hazard visszatérhet a Premier League-be – külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Külföldi körkép.