A mérkőzést végigjátszva és a meccs első góljának megszerzésével segítette győzelemhez az Osijeket Kleinheisler László a horvát bajnokságban.
Kezdőként lépett pályára horvát csapata, az NK Osijek a sereghajtó Rudes elleni bajnoki mérkőzésén Kleinheisler László. A találkozót végigjátszó magyar válogatott középpályásnak bő tíz perc elég is volt a vezetés megszerzéséhez: egy hosszú indítás után kapott labdát a védők mögött, majd a kapus lábai között lőtt a hálóba.
Az eszéki együttes még az első játékrész hajrájában megduplázta előnyét, a másodikban pedig büntetőt hibázott, de így is magabiztos, 2-0-s sikert aratott, amellyel továbbra is a tízcsapatos bajnokság harmadik helyén áll.
Átigazolások
Ferencváros
Az Ajaxnál a korábbi edző
A 36-szoros holland bajnok és egyszeres BL-győztes Ajaxnál lett asszisztensedző Denny Landzaat, aki korábban fél éven keresztül Pascal Jansen vezetőedző segítője volt a Fradinál. (ajax.nl)
MTK Budapest
Aláírt a házi gólkirály
Az MTK Budapest mindenben megállapodott Marin Jurinával jövő nyáron lejáró szerződése meghosszabbításáról, így a gólerős támadó a következő időszakban is kék-fehéreket erősíti majd.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Manchester City a hírek szerint Szoboszlai Dominikot figyeli, és nem véletlenül: a magyar középpályás egy brit portál szerint tökéletes erősítés lenne Pep Guardiola csapatának.