Köteles nagy potyával kezdett új csapatában - videó

A magyar kapus az ellenfél első góljánál hibázott, de csapata végül ezzel együtt is megnyerte bajnokiját.
Budai László 2018. március 13., kedd 15:27
A magyar kapus az ellenfél első góljánál hibázott, de csapata végül ezzel együtt is megnyerte bajnokiját.
Szerző: Budai László 2018. március 13., kedd 15:27

Hétfőn beszámoltunk róla, hogy Köteles László azonnal a Köbenhavn kezdőcsapatának a tagja volt a dán élvonalban. Csapata 4-3-ra győzött is hazai pályán a Helsingor ellen. A magyar kapusnak a vendégek első gólja előtt nem volt szerencséje: egy élesen középre lőtt labda jött ki róla, így az ellenfél játékosának, Mortensennek közelről csak az üres kapuba kellett lőnie.

A mérkőzés összefoglalója (az említett gól 0.51-nél)

Ki nyeri a dán bajnokságot?

Átigazolások
Fradi/Tottenham
Keane-reakció
"Találgatásokkal nem foglalkozom" - reagált Robbie Keane az M4 Sport azon kérdésére, hogy ha úgy adódna, elfogadná-e a Tottenham kispadját, majd az ír edző elviharzott.
Mezőkövesd
Hosszabbítás
2027-ig meghosszabbították Varjas Zoltán szerződését. A 25 éves belső védő idén 14 bajnokin játszott, és két gólt is szerzett.
Videoton
Védőt igazoltak
Tapasztalt hátvéddel erősítettek a fehérváriak. A 29 esztendős Hesz Olivér a BVSC-Zugló csapatától érkezett a Videotonhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz