Fotó: glasgowtimes.co.uk

Kettős győzelemre készül a Celtic a Fradi ellen: "Életben kell maradnunk a következő két meccsen"

Ange Postecoglu a Leverkusen elleni csúfos vereség után már a Ferencváros elleni mérkőzéseket is szóba hozta.
Nyikes Zoltán 2021. október 2., szombat 11:28
Fotó: glasgowtimes.co.uk
Ange Postecoglu a Leverkusen elleni csúfos vereség után már a Ferencváros elleni mérkőzéseket is szóba hozta.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. október 2., szombat 11:28

Ahogyan arról csütörtökön beszámoltunk, a Ferencváros csoportjában rendezett másik mérkőzésen a Bayer Leverkusen idegenben nagyon simán, 4-0-ra elintézte a Celticet.

A lefújást követően a skótok vezetőedzője, Ange Postecoglu érthetően nagyon elégedetlen volt csapatával, de az értékelés mellett már a jövőbe is tekintett és szóba hozta a következő két csoportmeccset, amelyet egyaránt a magyar bajnokcsapat fognak játszani.

– Megvoltak a helyzeteink, és ha lőttünk volna egy gólt, akkor újra meccsben lehettünk volna. Előre nézünk, mindkét következő meccsünket meg kell nyernünk, hogy életben maradjunk a csoportban. Ha 4-0-ra veszítesz, az borzasztó érzés, ez egy csalódást okozó este volt, csalódást okoztunk a szurkolóknak, akik hihetetlen hangulatot teremtettek. Ezt a csalódottságot fel kell dolgoznunk, és motivációként kell használnunk, hogy a következő mérkőzésen helyrehozzuk a dolgokat – idézi a BT Sport a Celtic ausztrál szakemberét.

Az Európa Liga 3. fordulójában a Ferencváros október 19-én lép pályára a Celtic Parkban, majd a 4. fordulóban, november 4-én a Groupama Arénában találkoznak újra a felek.

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.
Tovább az összes átigazoláshoz