EL/EKL: Szoboszlai csereként büntetőt harcolt ki, Holender nélkül nyert idegenben a Partizan - eredmények, videók

Ez történt az EL-ben és az EKL-ben a 21 órakor kezdődött mérkőzéseken.
Csakfoci Admin 2022. február 17., csütörtök 22:52
Szerző: Csakfoci Admin 2022. február 17., csütörtök 22:52

Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzések

Atalanta-Olympiacos 2-1 (Djimsiti 61., 64., ill. Soares 16.)

Porto-Lazio 2-1 (Martinez 37., 49., ill. Zaccagni 23.)

RB Leipzig-Real Sociedad 2-2 (Nkunku 31., Forsberg 81. - büntetőből, ill. Le Normand 8., Oyarzabal 63. - büntetőből)

A német csapat magyar válogatott játékosai közül Gulácsi Péter végigvédte a meccset, Szoboszlai Dominik a nyolcvanadik percben lépett pályára, Willi Orbán viszont betegség miatt nem szerepelt a keretben. Szoboszlai egy perccel a becserélését követően a földre került a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, a hazaiak ezzel egyenlítettek. (MTI)

Sevilla-Dinamo Zagreb 3-1 (Rakitic 13. - büntetőből, Ocampos 44., Martial 46., ill. Orsic 41.)

Konferencia Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzések

Celtic-Bodö/Glimt 1-3 (Maeda 79., ill. Espejord 6., Pellegrino 56., Vetlessen 81.)

Leicester-Randers 4-1 (Ndidi 23., Barnes 49., Daka 54., Dewsbury-Hall 74., ill. Hammershoy-Mistrati 45.)

Marseille-Qarabag 3-1 (Milik 41., 44., Payet 92., ill. Kady 85.)

Sparta Praha-Partizan 0-1 (Menig 78.)

EL/EKL: Otthon leckéztették meg a Dortmundot, Szalai Attiláék sem jártak sikerrel - eredmények, videók
Hatalmas pofonba szaladt bele a Dortmund, amely hazai pályán 4-2-es vereséget szenvedett a Rangers ellen az Európa Ligában. Az Európa Konferencia Ligában Szalai Attila végig a pályán volt a Fenerbahcéban, az isztambuli együttes odahaza kapott ki 3-2-re a Slavia Prahától.