Gera Zoltán a 2021-es Eb-n is ott lesz a válogatottal

Az öt évvel ezelőtt kontinenstorna egyik hőse ezúttal Marco Rossi segítőjeként kap szerepet a részben hazai rendezésű Eb-n.
Nyikes Zoltán 2021. május 21., péntek 15:57
Az öt évvel ezelőtt kontinenstorna egyik hőse ezúttal Marco Rossi segítőjeként kap szerepet a részben hazai rendezésű Eb-n.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. május 21., péntek 15:57

Honlapunk is beszámolt arról, hogy a magyar válogatott immáron korábbi pályaedzője, Giovanni Costantino az OTP Bank Liga hetedik helyen záró MTK Budapest vezetőedzőjeként folytatja pályafutását, így rövid egyeztetést követően Marco Rossi szövetségi kapitány korábbi segítője elhagyta a Telki edzőtábort, hogy teljes mértékben az új feladatára koncentráljon.

Pénteken pedig arra is fény derült, hogy ennek következtében

Gera Zoltán lesz a férfi A-válogatott egyik pályaedzője a nyári Európa-bajnokság végéig.

A szakember, aki korábban is segítette Marco Rossi szövetségi kapitány munkáját már csatlakozott a csapathoz, így a 2016-os Eb legszebb gólját szerző Gera ezúttal már edzőként lesz jelen a hamarosan kezdődő kontinenstornán.

Átigazolások
Légiósok
Reagált Orbán édesapja
Orbán Vilmos nem aggódik fia sorsa miatt.
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Fradi
Tóth Alex-transzfer
A Galatasaray és a Benfica is több pénzt ajánlott, de az FTC és Tóth Alex is a szakmai szempontokat tette az első helyre, ezért igazolt végülis a fiatal középpályás a Bournemouth-hoz. (M4 Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz