BL: Lewandowski vezérletével gálázott a Bayern, a Barca könnyedén legyőzte a Napolit - videó

Az FC Barcelona és a Bayern München is simán jutott szombaton a legjobb nyolc közé a Bajnokok Ligájában.
Csakfoci Admin 2020. augusztus 8., szombat 23:00
Szerző: Csakfoci Admin 2020. augusztus 8., szombat 23:00
Bayern München-Chelsea 4-1 (Lewandowski 10. - büntetőből, 84., Perisic 24., Tolisso 76., ill. Abraham 44.)
Továbbjutott: a Bayern München, kettős győzelemmel, 7-1-es összesítéssel.

A Bayernnek még ennél is könnyebb dolga volt, ugyanis a párharc első felvonását még február 25-én, a koronavírus-járványt követő leállást megelőzően 3-0-ra nyerte Londonban a Chelsea ellenében, így a visszavágó csak formalitás volt: a német bajnok végül a két-két gólt és gólpasszt jegyző Robert Lewandowski vezetésével 4-1-re diadalmaskodott.

Összefoglaló

Barcelona-Napoli 3-1 (Lenglet 10., Messi 23., Suárez 46. - büntetőből, ill. Insigne 49. - büntetőből)
Továbbjutott: az FC Barcelona, 4-2-es összesítéssel.

A nyolcaddöntők visszavágóján a katalánok a Napoli ellen az olaszországi 1-1 után hazai pályán az első félidőben már 3-1-re vezettek, a szünet után pedig nem változott az eredmény.

A találkozókat zárt kapuk mögött rendezték, a két továbbjutó jövő pénteken egymással mérkőzik a negyeddöntőben.

Jövő szerdától már Lisszabonban az egymeccses negyeddöntőkkel folytatódik a küzdelem. (MTI)

BL: Megszólalt a Real Madrid negatív hőse, Sarri távozását követeli az olasz sajtó - visszhangok
Zidane szerint büszkék lehetnek a szezon 95 százalékában mutatott teljesítményükre, Varane vállalja a felelősséget. Guardiola csatlakozott Lippihez és Hitzfeldhez. BL-visszhangok.