BL: Guardioláék is visszatérnek a Puskás Arénába, újabb nyolcaddöntő lesz Budapesten

Jövő szerdán a Puskás Arénában rendezik a Manchester City és a Borussia Mönchegladbach labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntős párharcának visszavágóját is.
Csakfoci Admin 2021. március 10., szerda 12:18
Jövő szerdán a Puskás Arénában rendezik a Manchester City és a Borussia Mönchegladbach labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntős párharcának visszavágóját is.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. március 10., szerda 12:18

Erre azért ugyanazért van szükség, mint a Liverpool-RB Leipzig összecsapása esetében, a német csapatoknak ugyanis az Angliából való hazatérést követően két hétre karanténba kellett volna vonulniuk. Előbbi párharc második felvonását szerdán (ma) rendezik a Puskás Arénában. Mindkét párosítás első mérkőzését "idegenben" 2-0-ra nyerték az angol csapatok.

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) a két klubnak, illetve a Magyar Labdarúgó Szövetségnek is köszönetet mondott az együttműködésért.

Ez lesz rövid időn belül a hatodik európai kupameccs a Puskás Arénában: a Leipzig-Liverpool találkozót követően itt rendezték a Borussia Mönchengladbach-Manchester City BL-nyolcaddöntőt, valamint a Wolfsberger-Tottenham Hotspur Európa-liga találkozót (0-4), továbbá március 18-án itt kerül sor a Molde-Granada El-nyolcaddöntőre is. (MTI)

Átigazolások
Újra kispadot kapott
Urbán Flórián
A BLSZ III-as Duna SK együttesének irányítását vette át Urbán Flórián, aki 40 év után tért vissza a klubhoz.
Légiósok
Reagált Orbán édesapja
Willi Orbán lipcsei jövője a téma a német sportsajtóban, azonban az édesapja nem aggódik fia sorsa miatt.
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Tovább az összes átigazoláshoz