Damir Skomina vezeti június elsején a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjét.
A szlovén bíró ebben az idényben a BL-ben négy, az Európa-ligában két találkozón fújta a sípot. Segítői honfitársai, Jure Praprotnik and Robert Vukan lesznek, a negyedik játékvezető feladataival pedig a spanyol Antonio Mateu Lahozt bízta meg az európai szövetség (UEFA).
A 42 éves Damir Skominának nem ez lesz az első finálés szereplése, ugyanis 2017-ben ő vezette a Manchester United-Ajax Amsterdam döntőt az Európa-ligában, illetve 2012-ben az Atlético Madrid-Chelsea Európai Szuperkupa-mérkőzésen is ő dirigált.
A madridi fináléban két angol csapat, az FC Liverpool és a Tottenham Hotspur találkozik. (MTI)
Átigazolások
Mönchengladbach
Tabakovic válthat
Bosnyák sajtóhírek szerint Haris Tabakovic felkeltette a Lille érdeklődését.
FC Winklarn
Ugrai Roland
Ugrai Roland idén télen csatlakozott FCU Winklarnhoz - derült ki az osztrák alsóbb osztályú klub Facebook-bejegyzéséből, miután a rutinos támadó súlyos térdsérülést szenvedett.
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.