A Fradinál simábban senki nem nyert a BL-ben - szinte biztos, ki lehet a következő ellenfél

A Bajnokok Ligája keddi selejtezőinek végeredményei és gólszerzői. Az FTC szempontjából a litván Zalgiris 3-1-es sikere érdekes az északír Linfield ellen, hiszen ennek a párharcnak a győztesével találkozhat majd a magyar bajnok a második körben.
Dudás Gábor 2021. július 6., kedd 21:45
Szerző: Dudás Gábor 2021. július 6., kedd 21:45

Bajnokok Ligája-selejtezők, 1. forduló:

Ferencváros - Prishtina 3-0 (Tokmac 71., R. Mmaee 74., Blazic 78.)

Zalgiris Vilnius – Linfield 3-1 (Videmont 38., Kis 45., Sylvestr 67., ill. Manzinga 55.)

A játéknap talán legszebb találata a litvánok első gólja volt:

CFR Kolozsvár – Borac Banja Luka 3-1 (Omrani 11., Deac 29., Sigurjónsson 60., ill. Moraitis 46.)

HJK Helsinki – Buducsnoszt Podgorica 3-1 (Riski 5., Valencic 7., Saksela 13., ill. Raickovic 36. – 11-esből)

Flora Tallinn – Hibernians 2-0 (Sappinen 75., 89.) - piros lap: Raphael (Hibernians, 73.)

Fola Esch – Lincoln Red Imps 2-2 (Bensi 65., Ahmetxhekaj 66., ill. Carralero 26., Brito 50.)

Shkëndija – Mura 0-1 (Bobicanec 28. - 11-esből)

A visszavágókat a jövő héten rendezik meg.

Stöger az első Fradi-sikerről a BL-ben: "Nem az volt a cél, hogy lassan focizzunk" - elégedett a mostani kerettel
Így látta a Ferencváros és a Prishtina szakvezetője a két csapat keddi Bajnokok Ligája-selejtezőjét (3-0). Peter Stöger és Zekirija Ramadani meccs utáni nyilatkozata.