Topligák: Feljutó lopott pontot a Chelsea otthonából, hétgólos meccsen tért vissza Szalai – videók

Az utolsó percekben egy öngóllal bukta el a győzelmet az Old Traffordon Lampard Chelsea-je, míg a Bundesligában a Freiburgban csereként 10 percet játszó Sallai, és a Mainznál 34 percre beálló Szalai sem örülhetett. Videók, eredmények.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 31., szombat 18:28
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 31., szombat 18:28

Premier League, 4. forduló

Chelsea - Sheffield United 2-2 (Abraham 19., 43. ill. Robinson 46., Zouma 89. - öngól)

Leicester City - Bournemouth 3-1 (Vardy 12., 73., Tielemans 41. ill. Wilson 15.)

Manchester City - Brighton 4-0 (De Bruyne 2., Agüero 42., 55., B. Silva 79.)

West Ham - Norwich 2-0 (Haller 24., Yarmolenko 56.)

Newcastle - Watford 1-1 (Schär 41. ill. Hughes 2.)

Crystal Palace - Aston Villa 1-0 (Ayew 73.) - piros lap: Trezeguet (Aston Villa, 54.)

Premier League: Hiába a nyári igazolás bombagólja, ezúttal idegenben botlott az MU – videók
Nem tudta kijavítani az előző fordulóban hazai pályán elszenvedett vereségét a Manchester United, amely ezúttal a Southampton otthonában botlott. A manchesteriek ugyan vezetést szereztek a nyáron igazolt Daniel James révén, ám a hazaik egy fejessel egyenlítettek. A hazaiak a 73. perctől emberhátrányban játszottak.

Bundesliga, 3. forduló

Bayer Leverkusen - Hoffenheim 0-0

Bayern München - Mainz 6-1 (Pavard 36., Alaba 45., Perisic 54., Coman 64., Lewandowski 78., Davies 80. ill. Boetius 6.)

Schalke - Hertha 3-0 (Stark 38. - öngól, Rekik 48. - öngól, Kenny 85.)

Freiburg - Köln 1-2 (Czichos 40. - öngól ill. Modeste 52., Skhiri 92.)

Wolfsburg - Paderborn 1-1 (Brekalo 56. ill. Oliveira 12.)