A Premier League 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén a Manchester City 2-0-ra nyert a Manchester United vendégeként.
Premier League, 11. forduló
Manchester United-Manchester City 0-2 (Bailly 7. - öngól, Silva 45.)
A meccs elején Eric Bailly öngóljával a vendégek szereztek vezetést, majd a szünet előtt Bernardo Silva volt eredményes.
A City története során a nyolcadik bajnokiját nyerte az Old Traffordon, egyetlen Premier League-riválisa otthonában sem diadalmaskodott ilyen sokszor.
Ez volt a két csapat 165. bajnoki összecsapása, a City 48. alkalommal győzött, 52 döntetlen és 65 MU-siker mellett. (MTI)
Olvastad már?
Antonio Conte lett a Tottenham új vezetőedzője - csúcsgázsit tehet zsebre Londonban
A várakozásoknak és korábbi sajtóhíreknek megfelelően Antonio Conte lett a Tottenham újdonsült vezetőedzője.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Cissé kérői
A L'Équipe információi szerint a Toulouse és a Le Mans is figyeli az FTC 30 éves francia védőjét, Ibrahim Cissét.
Csákvár
Új edző és stáb
Kialakult az Aqvital FC Csákvár szakmai stábja a 2026/2027-es idényre.
Utánpótlás
Farkas Timót
Farkas Timót személyében újabb magyar támadó szerződtetését jelentette be a holland AZ Alkmaar.