Premier League: Még mindig öt csapat veretlen, a Tottenhamet a 11-est hibázó Kane repítette - videó

A Tottenham Hotspur 2-0-ra győzött a Nottingham Forest otthonában az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnapi játéknapján, és ezzel feljött a harmadik helyre.
Dudás Gábor 2022. augusztus 28., vasárnap 20:11
Szerző: Dudás Gábor 2022. augusztus 28., vasárnap 20:11

A gólokat Harry Kane szerezte az ötödik, illetve a 81. percben. Az angol válogatott csatár az 56. percben büntetőt is hibázott - írja az MTI.

A Spursön kívül további négy gárda mondhatja magát veretlennek a Premier League-ben: a lisvezető Arsenal, a második helyen álló és címvédő Manchester City, a Brighton és a vasárnap a véghajrában pontot mentő Newcastle United.

Premier League, 4. forduló:

Nottingham Forest - Tottenham Hotspur 0-2 (Kane 5., 81.)

Aston Villa - West Ham United 0-1 (Fornals 74.)

Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 1-1 (Neves 38., ill. Saint-Maxin 90.)

Négy sztáredző is jelölt
Honlapunk úgy tudja, nagyon magas polcról választhat edzőt a Fradi, első körben Rafael Benítez, Phillip Cocu, Alessio Dionisi és Rui Vitória szerepel a jelöltek között.
Siófok/Sepsi
Dénes Csanád Vilmos
Honlapunk úgy értesült, hogy a Sepsi OSK vezetőedzőjének figyelmét felkeltette a Siófok támadója, Dénes Csanád Vilmos.
Edzőjelöltek
A Rakówot bajnoki címig vezető lengyel Marek Papszun, valamint a PAOK-nál, Krasznodarnál, Watfordnál és Maccabi Tel-Avivnál is megfordult Vladimir Ivic is szóba kerülhetett Stankovic lehetséges utódjaként. (nso.hu)