Premier League: Ancelotti rögtön megfricskázta Mourinhót, Vardy duplával nyitott - videók

A Premier League 1. fordulójában, a Tottenham és az Everton meccsén a két legendás menedzser, José Mourinho és Carlo Ancelotti köztül az utóbbi örülhetett.
Dudás Gábor 2020. szeptember 13., vasárnap 19:53
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 13., vasárnap 19:53

Az Everton a 23 éves angol utánpótlás-válogatott támadó, Dominic Calvert-Lewin az 55. percben esett góljával vitte el a három pontot Londonból.

José Mourinho angliai pályafutása során először veszítette el egyébként az aktuális nyitómeccsét a Premier League-ben, eddig 11 győzelem és hét döntetlen volt a mérlege az OptaJoe statisztikája szerint.

Az előző szezonban ötödik Leicester City korábban 3-0-ra nyert az újonc West Bromwich Albion otthonában vasárnap. A találkozó a második félidőben dőlt el. A legutóbbi évad gólkirálya, Jamie Vardy kétszer is büntetőből volt eredményes. A harmadik találatot a Rókák nyáron szerződtetett belga hátvédje, Timothy Castagne szerezte - írja az MTI.

Premier League, 1. forduló, vasárnap:

Tottenham Hotspur – Everton 0-1 (Calvert-Lewin 55.)

West Bromwich Albion – Leicester City 0-3 (Castagne 57., Vardy 73., 83. – mindkettőt 11-esből)

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.