Pazar gólt lőtt a magyar válogatott univerzális játékosa, de csapata így is kiesett - videó

Callum Styles a márciusi felkészülési mérkőzéseken mutatkozott be a magyar válogatottban, a 22 éves játékos most klubcsapatában szerzett szépségdíjas találatot.
Póczik Dávid 2022. április 23., szombat 9:15
Szerző: Póczik Dávid 2022. április 23., szombat 9:15

A Huddersfield pénteken 2-1 arányban legyőzte a Barnsley-t az angol másodosztály (Championship) 44. fordulójában. A magyar válogatott 22 éves játékosa, Callum Styles a találkozó 70. percében lépett pályára és a 97. percben ő szerezte meg csapata szépítő találatát.

Ezzel a vereséggel biztossá vált, hogy a sereghajtó Barnsley - a hátralevő három összecsapástól függetlenül - búcsúzik az angol másodosztálytól.

Styles egyébként tegnap szerezte meg szezonbeli harmadik gólját klubcsapatában. A több poszton is bevethető játékos alapembernek számított együttesénél, a mostani kiírásban 40 mérkőzésen jutott szóhoz. Marco Rossi szerint a 22 éves labdarúgót számos pozícióban tudja majd használni a válogatottnál is.

Styles gólja 8:30-tól látható:

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.