Észveszejtő hajrá a PL-ben: Az MU a 100. percben győzte le az 5 kapufáig jutó Brightont - videó

Az angol élvonalbeli bajnokság 3. fordulójában a Brighton a hosszabbításban egyenlített a Manchester United ellen, ám a "Vörös Ördögök" a 100. percben Bruno Fernandes büntetőjével elhozták a három pontot a kiscsapat otthonából.
Csakfoci Admin 2020. szeptember 26., szombat 15:37
Szerző: Csakfoci Admin 2020. szeptember 26., szombat 15:37
Brighton-Manchester United 2-3 Maupay (40. - büntetőből), March (95.), ill. Dunk (43. - öngól), Rashford (55.), B. Fernandes (100. - büntetőből)

Egészen hihetetlen hajrát hozott a Premier Leauge harmadik fordulójának nyitómérkőzése, a Brighton-Manchester United. A szombat kora délutáni összecsapáson a 40. percben nagy meglepetésre a hazai csapat szerzett vezetést egy büntetővel, majd még a szünet előtt egy szerencsés öngóllal kiegyenlítettek a vendégek.

A szünet után nem sokkal Rashford remek egyéni szólója után összejött a fordítás a Manchesternek, ám a Brighton egy percre sem adta fel, ötször (!) is eltalálta a kapufát a mérkőzés során, és a 95. percben meg is lett az eredménye a bátor játéknak, miután March közeli fejese révén összejött az egyenlítés.

A drámai hosszabbításnak azonban itt még koránt sem volt vége, az eredetileg ötperces ráadásra ugyanis még rátett a játékvezető, a 97. percbe pedig Maguire fejese után Maupay kezéhez ért a labda a 16-oson belül, így viedeóbírózást követően a 100. percben tizenegyest végezhetett el a United, amit ki más, mint Bruno Fernandes magabiztosan gólra is váltott.

Összefoglaló

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)
REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.