PL: A csúfos BL-kudarc után győztes rangadóval vigasztalódott az MU - videó

Szerdán az Istanbul Basaksehir otthonában szenvedett váratlan vereséget a Manchester United, amely szombat délután a forduló előtt még hazai pályán veretlen Evertonnál győzedelmeskedett.
Nyikes Zoltán 2020. november 7., szombat 16:24
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. november 7., szombat 16:24

A Manchester United 3-1-re nyert az Everton vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójának szombati játéknapján. A mérkőzés 19. percében a hazaiak szereztek vezetést, a vendégek azonban még az első félidő közepén Bruno Fernandes duplájával hét perc alatt fordítottak.

A végeredményt a hajrában csereként pályára lépő Edinson Cavani állította be a 95. percben. Az első négy meccsén győztes Everton sorozatban a negyedik fordulóban maradt nyeretlen és zsinórban harmadszor kapott ki. Az MU két egygólos vereség után nyert ismét - a Bajnokok Ligájában, valamint az Arsenal elleni hazai bajnokin maradt alul -, a PL-szezonban harmadik idegenbeli fellépésén is három ponttal gazdagodott.

Premier League, 8. forduló:

Everton-Manchester United 1-3 (Bernard 19., ill. B. Fernandes 25., 32., Cavani 95.)pénteken játszották:

A meccs góljai

Topligák: Ötgólos meccsen győzte le a Bayern a Dortmundot, hátrányból fordított a Chelsea - eredmények, videók
A Bayern München 3-2-re legyőzte a Borussia Dortmundot a Bundesliga szombati rangadóján, Angliában három góllal nyert a Chelsea, míg a Sevilla Ocampos találatával tartotta otthon a három pontot.