Fotó: www.twitter.com/watfordfc
A találkozó előtt a kiesést jelentő 19. helyen álló Watford otthonában szakadt meg a Liverpool veretlenségi sorozata, Jürgen Klopp együttese a bajnokságban 44 mérkőzés után kapott ki először.
Premier League, 28. forduló
Watford–Liverpool 3-0 (Sarr 54., 60., Deeney 72.)
Bournemouth–Chelsea 2-2 (Lerma 54., King 57., ill. M. Alonso 33., 85.)
Newcastle–Burnley 0-0
West Ham–Southampton 3-1 (Bowen 15., Haller 40., M. Antonio 54., ill. Obafemi 31.)
Sarr 1-0
Sarr 2-0
Deeney 3-0
Olvastad már?
PL: Kihagyta az üres kapura a válogatott támadó, de ez is belefért a Crystalnak - videók
A Premier League 28. fordulójának szombati játéknapján a Crystal Palace Jordan Ayew góljával elhozta a három pontot a Brighton otthonából, a vendégeknek még az is belefért, hogy Wilfried Zaha ordító ziccerben hibázzon. Érdekesség, hogy a Palace lett így az első csapat a PL történelmében, amely február 29-én győzni tudott.
Elolvasom
Átigazolások
Karcag
Akik maradnak
Kovalovszki Máté, Sághy Félix, Pap Zsolt, Fazekas Lóránt, Szekszárdi Tamás, Székely Dávid, Györgye Márk, Girsik Áron, Győri Ábel és László Dávid is marad Karcagon.
Nagykanizsa
Három Vasas-játékos érkezett
A Vasas II előző szezonjának házi gólkirálya, a 15 találatig jutó Jován Vilmos, valamint Puskás Zsombor és Magyar Miklós az NB II-es újonc Nagykanizsánál tölti a szezont kölcsönben. (vasasfc.hu)
Vasas / Ajka
Ketten kölcsönben
Két támadó érkezett a Vasastól az NB II-es Ajkához: a 22 éves Artner Dávid és a 21 éves Pintér Attila Filip szezon végéig lesznek a Veszprém megyei csapat játékosai.