Fotó: www.twitter.com/cpfc
A Premier League 28. fordulójának szombati játéknapján a Crystal Palace Jordan Ayew góljával elhozta a három pontot a Brighton otthonából, a vendégeknek még az is belefért, hogy Wilfried Zaha ordító ziccerben hibázzon. Érdekesség, hogy a Palace lett így az első csapat a PL történelmében, amely február 29-én győzni tudott.
Premier League, 28. forduló
Brighton–Crystal Palace 0-1 (J. Ayew 70.)
Ayew gólja
Zaha kihagyta az üres kapura
Átigazolások
Ferencváros
Kubatov Tóth Alexről
Az FTC elnöke szerint nem csak Tóth Alex, de a Fradi és a magyar foci is szintet lépett a középpályás Angliába szerződésével.
Újpest
Dárdai kérte az új igazolást
Az Újpest újabb téli erősítése a Bundesligából érkezhet, a lila-fehérek állítólag megszerezték a Frankfurt 19 éves középpályását, Fenyő Noah-t, aki kölcsönben érkezik az NB I-be.
Újpest
Olaszországba igazolt a védő
Az Újpest portugál balhátvédje, Tiago Goncalves a Serie B-s Mantovában futballozik az idény hátralévő részében.