Premier League: Lampardot a Chelsea legyőzése mentheti meg, rangadót nyert a Tottenham - videók

A kiesőhelyen álló Everton 1–0-ra legyőzte a Chelsea együttesét az angol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2022. május 1., vasárnap 17:55
Szerző: Dudás Gábor 2022. május 1., vasárnap 17:55

Az összecsapás egyetlen találatát Richarlison szerezte a 47. percben. A Chelsea a bajnoki idényben 18. idegenbeli fellépésén a harmadik vereségét szenvedte el 11 győzelem és négy döntetlen mellett.

A másik kora délutáni találkozón a Tottenham Hotspur otthon 3-1-re legyőzte a Leicester Cityt. A házigazdák a 22. percben Harry Kane találatával szereztek vezetést, majd a gólpasszt sarokrúgásból adó Szon Hung Min a második félidőben duplázott. A vendégek – akik a ráadásban szépítettek – egymást követő negyedik bajnoki összecsapásukon maradtak nyeretlenek, ezeken másodszor szenvedtek vereséget. (MTI)

Premier League, 35. forduló:

Everton – Chelsea 1-0 (Richarlison 47.)

Tottenham Hotspur – Leicester City 3-1 (Kane 22., Son 60., 79., ill. Iheanacho 91.)

17:30: West Ham United – Arsenal

Hétfőn:

21:00: Manchester United – Brentford

Premier League: Brutális törés, de a Manchester City sztárja lapot sem kapott - videó
Eltört a combcsontja Stuart Dallasnak, a Leeds United északír válogatott labdarúgójának a Manchester City elleni angol bajnoki mérkőzésen.