Eltört a combcsontja Stuart Dallasnak, a Leeds United északír válogatott labdarúgójának a Manchester City elleni angol bajnoki mérkőzésen.
Klubjának vasárnapi közleménye szerint az 56-szoros válogatott játékos az éjszakát a leedsi kórházban töltötte, ahonnan Londonba szállították további vizsgálatokra és a műtétre. Egyelőre nem lehet tudni, Dallas mikor állhat ismét edzésbe, de az biztos, hogy hosszú hónapokat kell kihagynia.
A címvédő és listavezető Manchester City 4-0-ra győzött Leedsben. Dallas combja akkor tört el, amikor az első félidő hosszabbításában ütközött Jack Grealish-sel. Utóbbit nem büntette meg a játékvezető, pedig ekkor már volt egy sárga lapja. A visszajátszások alapján ugyanakkor először a labdát találta el a City csillaga. (MTI / csakfoci.hu)

Átigazolások
ETO
Tóth Törökországban
Tóth Rajmund megérkezett Törökországba, hogy átessen az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon.
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.