Premier League: Brutális törés, de a Manchester City sztárja lapot sem kapott - videó

Eltört a combcsontja Stuart Dallasnak, a Leeds United északír válogatott labdarúgójának a Manchester City elleni angol bajnoki mérkőzésen.
Dudás Gábor 2022. május 1., vasárnap 16:00
Eltört a combcsontja Stuart Dallasnak, a Leeds United északír válogatott labdarúgójának a Manchester City elleni angol bajnoki mérkőzésen.
Szerző: Dudás Gábor 2022. május 1., vasárnap 16:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Klubjának vasárnapi közleménye szerint az 56-szoros válogatott játékos az éjszakát a leedsi kórházban töltötte, ahonnan Londonba szállították további vizsgálatokra és a műtétre. Egyelőre nem lehet tudni, Dallas mikor állhat ismét edzésbe, de az biztos, hogy hosszú hónapokat kell kihagynia.

A címvédő és listavezető Manchester City 4-0-ra győzött Leedsben. Dallas combja akkor tört el, amikor az első félidő hosszabbításában ütközött Jack Grealish-sel. Utóbbit nem büntette meg a játékvezető, pedig ekkor már volt egy sárga lapja. A visszajátszások alapján ugyanakkor először a labdát találta el a City csillaga. (MTI / csakfoci.hu)

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo. A középpályás 2023 nyarán érkezett Miskolcra, összesen 83 bajnokin és 7 kupamérkőzésen viselte a klub mezét, és négy gólt szerzett.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz