Balogh Norbert már nem a Hull City játékosa: az angol másodosztályú gárda pénteken hivatalosan is bejelentette, hogy szerződést bontott a magyar támadóval.
Először Olaszországban jelentek meg olyan meg nem erősített hírek, hogy Balogh Norbert saját kérésére szerződést bonthat angol másodosztályú klubjával, a Hull City-vel.
Pénteken a csapat hivatalosan is bejelentette aztán, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott 24 éves magyar támadójával, akinek egyébként is lejárt volna a konraktusa a nyáron.
Balogh 2019 szepemberében, sikeres próbajátékát követően és ingyen érkezett a Hullhoz, de összesen csak három, csereként játszott meccs jutott neki (összesen 57 perc erejéig), miközben sérülések és egyéb, mentális problémák is nehezítették beilleszkedését.
A korábban Debrecenben, Palermóban és Cipruson is futballozó csatár a nyáron így szabadon igazolható játékosként kereshet magának új csapatot.
Átigazolások
Fradi
Nagy Barnabás távozhat
A Csakfoci úgy értesült, hogy Nagy Barnabásra nem számít a Borbély Balázs vezette szakmai stáb, így nem állnának a távozása útjába.
Békéscsaba
Változások a keretben
Albert István, Borsos Filip, Daru Bence, Ésik Ákos, Kelemen Dávid, Kotula Máté, Kovács Gergő, Major Gergő György, Mikló Roland, Nagy Richárd és Pintér Bence is távozik.
ZTE
A Rangers fut be?
A TMW legfrissebb cikke szerint a Rangers előrehaladott tárgyalásokat folytat Akpe Victory szerződtetéséről, így jelenleg a skótok állnak a legközelebb a megszerzéséhez.