A legtöbb kameraállásból úgy tűnik, hogy áthaladt a gólvonalon a DAC-játékos lövése, a játékvezető azonban nem így látta a történteket.
Mint ismert, a DAC egy 94. percben kapott góllal végül 3-2-re kikapott a Nagyszombat otthonában a szlovák bajnokság rájátszásának második fordulójában.
A dunaszerdahelyi klubhonlap által közzétett videóból azonban kiderül, hogy egy alkalommal nem feltétlenül csak a játékosokon múlt a gólszerzés, a 9. percben ugyanis nagyon úgy tűnik, hogy Dominik Kruzliak lövését a gólvonalon túlról rúgta ki a korábbi NB I-es kapus, Lubos Kamenár, a játékvezető és a segítői azonban nem ítéltek gólt.
Íme, a jelenet
Olvastad már?
Edzőváltás Győrben: Korábbi NB I-es szakember érkezett Csató helyére - hivatalos
Már nem Csató Sándor irányítja a másodosztály 11. helyén álló együttest.
Elolvasom
Átigazolások
Csákvár
A teljes keret
Az NB II-ben szereplő Csákvár közzétette, hogy mely játékosokkal vág neki a 2026/27-es szezonnak.
DAC
Tuboly Máté
Sajtóhírek szerint Tuboly Máté iránt a német Schalke is érdeklődik.
Légiósok
Csongvai távozóban
A svéd Expressen beszámolója szerint a francia másodosztályú Saint-Étienne-be tartó Csongvai Áron már nem is edzett az AIK-kal.