Fotó: instagram.com/fcdallas
Remekül tálalt csapattársa elé Schön Szabolcs a kupameccsen, a magyar játékos ezt megelőzően tavaly novemberben lépett pályára.
Győztes gólpasszt adott a US Open Kupa harmadik körében az FC Dallas magyar válogatott szélsője, Schön Szabolcs az FC Tulsa ellen 2-1-re megnyert mérkőzésen.
A 21 éves játékos az 56. percben a baloldalról veszélyesen tekert középre, ahol érkezett Jader Obrian és 7 méterről a bal alsóba lőtt.
Schön a most futó szezonban először kapott játéklehetőséget, kezdőként 73 percet kapott, az ezt megelőző nyolc bajnokin nem lépett pályára - legutóbb még az előző idény utolsó fordulójában, november 8-án játszott.
Schön ➡️ Jáder with ease.pic.twitter.com/LcBrPCy44K
— FC Dallas (@FCDallas) April 20, 2022
Olvastad már?

Fradi: Öt év sikerkorszak után távozhat az egyik legstabilabb alapember
A csakfoci.hu információi szerint a Fradival sikert sikerre halmozó szlovén válogatott védő a szezon végén nagy valószínűség szerint elhagyja a zöld-fehéreket.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.