A labdarúgó NB-I-ben szereplő Mezőkövesd cseh középpályása próbálta meglepni a Budapest Honvéd kapusát, Gróf Dávidot egy távoli lövéssel, de csúnyán célt tévesztett.
Egy héttel ezelőtt folt esett Gróf Dávid teljesítményén az Újpest elleni bajnokin, hiszen Windecker József félpályáról szerzett hatalmas gólt: először úgy tűnt, hogy a kispesti kapus meg tudja fogni a labdát, de csúnyán mellényúlt. Marek Strestik - a mögöttünk hagyott fordulóban - a Honvéd elleni mérkőzés 8. percében, 1-0-s hazai vezetésnél hasonló távolságból próbálta bevenni a kispestiek kapuját, de a lövése jócskán mellé ment.
Átigazolások
DVTK
Döntés Radenkovic ügyében
A csakfoci.hu információi szerint eldőlt, hogy Vladimir Radenkovic távozik a Diósgyőr kispadjáról.
Vasas
Fontos hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak saját nevelésű utánpótlás-válogatott támadójukkal, Molnár Csabával.
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.