BL-selejtezők: Thriller Kolozsváron, a kispadról nézte a magyar csatár a vesztes meccset - videók

Ez történt kedden, a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében - eredmények, gólszerzők, videók.
Dudás Gábor 2021. augusztus 3., kedd 22:48
Szerző: Dudás Gábor 2021. augusztus 3., kedd 22:48

Bajnokok Ligája, 3. selejtezőkör, első mérkőzések:

CFR Kolozsvár – Young Boys 1-1 (Manea 4., ill. Sierro 93.)

A párharc továbbjutója az FTC-vel vagy a Slavia Prahával találkozhat a playoff-körben.

Genk – Sahtar Donyeck 1-2 (Onuachu 39., ill. Tete 63., Alan Patrick 81.)

(A hazaiak 18 éves magyar csatára, Németh András végig a kispadon ült).

PSV Eindhoven – Midtjylland 3-0 (Madueke 19., Götze 29., Gakpo 32.)

Malmö – Rangers FC 2-1 (Rieks 47., Birmancevic 49., ill. S. Davis 95.)

Sparta Praha – AS Monaco 0-2 (Tchouameni 37., Volland 59.)

Olympiakosz – Ludogorec 1-1 (A. Camara 87., ill. Despodov 50.)

Crvena zvezda – Sheriff Tiraspol 1-1 (Diony 46., ill. Castaneda 33.) - piros lap: Kanga (Zvezda, 58.)

Szerdán:

19:00: Szpartak Moszkva - Benfica

20:00: Dinamo Zagreb - Legia Warszawa

20:00: FERENCVÁROS - Slavia Praha

Meg akarja mutatni a Fradi a Slavia-meccsen, hogy veszélyes: "Ha úgy játszunk, mint a Kisvárda ellen, nincs esélyünk"
Peter Stöger szerint a Slavia Praha mondható a szerdán kezdődő BL-párharc favoritjának, de ha az FTC meg tudja mutatni az igazi és jobbik arcát, akkor továbbjuthat. A Ferencváros légiósa, Samy Mmaee úgy látja, a Kisvárda elleni teljesítménnyel nem lehet esélyük a cseh bajnok ellen.