Lengyelország hátrányból fordítva 3-2-re verte Belgiumot az Olaszországban és San Marinóban zajló U21-es Európa-bajnokság nyitómeccsén. A lengyelek 1986 óta első U21-es Eb-meccsüket nyerték meg, a magyar válogatott selejtezőcsoportjából kijutó Belgium 12 év után tért vissza a tornára. A találkozót a nagykárolyi születésű Kovács István vezette.
U21-es Európa-bajnokság, A-csoport:
Lengyelország – Belgium 3-2 (Zurkowski 26., Bielik 52., Szymanski 79., ill. Leya Iseka 16., Cools 84.)
Átigazolások
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.
DVSC
Külföldi klubok radarján a magyar középpályás
Sajtóhírek szerint Szűcs Tamás iránt több klub is érdeklődik, az egyik az MLS-ben szereplő New England Revolution lehet.
DVSC
Egyre közelebb a tulajdonosváltás?
A haon.hu közzétett egy fotót, amin nagyon úgy tűnik, hogy a Stockport ügyvezető igazgatója, Simon Wilson látható a debreceni stadionban.