A Paks és a Balmazújváros is a 16 közé jutásért játszik, de lesz ETO-Nyíregyháza rangadó is.
Már szerda délben folytatódtak a Magyar Kupa küzdelmei: óriási meglepetésre kiesett a Videoton, míg többek között az Újpest, a Debrecen és a Honvéd magabiztosan jutott tovább. Délután 4 órától és 16:30-tól újabb NB I-es csapatok lépnek pályára, a csakfoci.hu pedig ezeket a találkozókat is élőben, egy helyen közvetíti.
Átigazolások
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.