Újabb magyar játékos a Bundesligában: Sallai aláírt - hivatalos

Ciprusról igazolt Németországba a válogatott támadó.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 31., péntek 16:05
Ciprusról igazolt Németországba a válogatott támadó.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 31., péntek 16:05

Tegnap nem sikerült az Európa Liga főtáblájára jutnia a két magyart, Sallai Rolandot és Balogh Norbertet is foglalkoztató ciprusi bajnok APOEL-nek, a lefújás után pedig a klub elnöke már elismerte: Sallai (aki a tegnap esti, büntetőpárbajba torkolló meccset végigjátszotta) a találkozót követően Freiburgba repült, ahol orvosi vizsgálaton esett át.

A Bundesligában szereplő Freiburg pedig ma, az átigazolási szezon utolsó napján be is jelentette a magyar játékos szerződtetését, hozzátéve, hogy a 22-es mezt kapja.

"Feltétlenül Freiburgba akartam igazolni és boldog vagyok, hogy összejött az átigazolás. A Freiburg remek hírnévnek örvend a fiatal játékosok körében, a Bundesliga pedig egy nagy kihívás. Már várom az új társaimat és hogy a stadionban játszhassak" - nyilatkozta a szerződés aláírása után a magyar légiós.

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Paks
Böde jövője
"Mindig csak egy évben gondolkodunk, tavasszal majd leülünk Haraszti Zsolt sportigazgatóval, és megbeszéljük, hogyan tovább" - mondta jövőjéről a Paks támadója, Böde Dániel.
ZTE/Ajka
Fiatal magyart vinnének
A Csakfoci információi szerint a Zete kiszemelte az Ajka 18 éves balhátvédjét, Garai Zétényt, akivel már egyeztettek is a közös folytatást illetően.
Puskás Akadémia
Megvan Balajcza utódja
Az Újpestre távozott Balajcza Szabolcs helyett januártól Molnár Péter felel a Puskás NB I-es csapata kapusainak felkészítéséért. A 42 esztendős szakember korábban NB III-as gárdánknál, illetve az U19-es együttesnél dolgozott. (pfla.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz