A Juventustól igazolt fiatalt a Fradi, Dárdai és fia is szerződést hosszabbított - napi átigazolási hírek

Ha gyorsan képbe akarsz kerülni, hogy mi történt csütörtökön a hazai átigazolási piacon, akkor ez a te cikked!
Csakfoci Admin 2019. január 24., csütörtök 22:21
Ha gyorsan képbe akarsz kerülni, hogy mi történt csütörtökön a hazai átigazolási piacon, akkor ez a te cikked!
Szerző: Csakfoci Admin 2019. január 24., csütörtök 22:21

Kicker: Dárdai új szerződést kapott a Herthától – eddig írt alá

A mértékadó német sportlap információi szerint újabb egy évre szóló megállapodást írt alá Dárdai Pál, így eldőlt, hogy a 2019/2020-as idényben is ő lesz a berlini együttes vezetőedzője. Bővebben itt!

Hivatalos: Nagy visszatérővel erősített a Paks

A DVSC-től távozó Könyves Norbert két és fél évre aláírt régi-új klubjához, a Paksi FC-hez, ahol 2013 és 2016 között egyszer már futballozott. Kattints a részletekért!

Szalai közel 1 milliárdos fizetésre mondott nemet – sajtóhír

Török lapértesülések szerint hiába ajánlott remek fizetést a Galatasaray Szalai Ádámnak, a Hoffenheim magyar válogatott csatára nemet mondott a megkeresésre és maradna a Bundesligában. Olvass tovább!

Fradi: Leigazolták a Juventus korábbi csodagyerekét – videó

A Ferencváros hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtették a Juventus utánpótláscsapatában nevelkedett 18 éves Ammar Ramadant, a torinói klub történetének első szír játékosát. Bővebben ide kattintva!

Dárdai fiával is hosszabbítottak, Dibusz a külföldre igazolásról nyilatkozott, új játékost jelentett be az ETO és megvan a távozó Fradi-csatár új csapata - minden átigazolási hír egy helyen, folyamatosan frissülő rovatunkban:

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Fiatal kapus váltott
Maier Merse a portugál harmadosztályú A.D. Os Limianos új igazolása. A 19 éves fiatal kapus az SC Braga U23-as csapatától érkezett a klubhoz.  
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz