Bíró Bence, Szalai Attila és Zsótér Donát is eredményes volt, sőt, a ciprusiak is besegítettek.
Remek gólokkal verte az U21-es magyar válogatott Ciprus korosztályos csapatát a csütörtöki Eb-selejtezőn. A mérkőzést Bíró Bence gólja nyitotta, ezután Szalai Attila volt eredményes, majd az ellenfél is besegített Kyriako öngóljával, Zsótér Donát pedig a végeredményt állította be (4-0).
A találatokat alább láthatod.
Magyarország U21-Ciprus U21 4-0
Átigazolások
Ferencváros
Kubatov Tóth Alexről
Az FTC elnöke szerint nem csak Tóth Alex, de a Fradi és a magyar foci is szintet lépett a középpályás Angliába szerződésével.
Újpest
Dárdai kérte az új igazolást
Az Újpest újabb téli erősítése a Bundesligából érkezhet, a lila-fehérek állítólag megszerezték a Frankfurt 19 éves középpályását, Fenyő Noah-t, aki kölcsönben érkezik az NB I-be.
Újpest
Olaszországba igazolt a védő
Az Újpest portugál balhátvédje, Tiago Goncalves a Serie B-s Mantovában futballozik az idény hátralévő részében.