Fotó: twitter.com/Argentina

Neki ez ziccer volt: Messi remek szabadrúgásgólja döntött a vb-selejtezőn - videó

Az Inter Miami világklasszis támadója volt ismét Argentína nyerőembere.
Nyikes Zoltán 2023. szeptember 8., péntek 10:04
Fotó: twitter.com/Argentina
Az Inter Miami világklasszis támadója volt ismét Argentína nyerőembere.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. szeptember 8., péntek 10:04

A világbajnoki címvédő Argentína Lionel Messi góljával győzelemmel kezdte meg a 2026-os torna dél-amerikai selejtezősorozatát. A hétszeres aranylabdás támadó a 78. percben szabadrúgásból vette be a vendég Ecuador kapuját, ezzel a mérkőzés egyetlen találatát szerezte. A dél-amerikai kontinens tíz országából hat jut ki egyenes ágon a tornára, a hetedik pedig interkontinentális pótselejtezőt vívhat.

A 48 válogatottat felvonultató világbajnokság társházigazdái az Egyesült Államok, Kanada és Mexikó lesznek három év múlva.

Eredmények, vb-selejtezők, Dél-Amerika, 1. forduló

Argentína-Ecuador 1-0 (Messi 78.)

Kolumbia-Venezuela 1-0 (Borre 46.)
Paraguay-Peru 0-0 Kiállítva: Advincula 45. - Peru

Olvastad már?
Rossi: "Hihetetlen, hogy milyen fejlődésen mentünk keresztül mentális szempontból" - két magyar játékost külön is kiemelt a kapitány
Öt éve, a kinevezésekor még Rossi sem gondoltam volna, hogy ilyen elképesztő önbizalom jellemzi majd a magyar válogatottat.
Elolvasom
Átigazolások
Szpari
Helyzetjelentés
Több nyíregyházi játékos jövőjéről nyilatkozott Fekete Tivadar sportigazgató.
Kisvárda
Magyar jelöltek
Révész Attila több hazai szakemberrel is tárgyal a vezetőedzői poszt kapcsán.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Klublegenda állt ki a Liverpool magyar klasszisa mellett, de a szerződése körül egyre nagyobb a kérdőjel.
Tovább az összes átigazoláshoz