Szoboszlaiék Portugáliában estek ki az ifi BL-ből

A magyar játékos végig a pályán volt a Porto elleni mérkőzésen, de ő sem tudott segíteni csapatán.
Budai László 2018. február 21., szerda 15:50
Szerző: Budai László 2018. február 21., szerda 15:50

Szoboszlai Dominikkel a soraiban állt fel a Salzburg a szerda délutáni, Porto elleni idegenbeli ifi BL-meccsre, amelynek a tétje a negyeddöntőbe jutás volt. Az egymeccses párharcot a hazaiak kezdték jobban, akik Bessa góljával kerültek előnybe. Az állás sokáig 1-0 volt, de az osztrákok a csereként beállt Koita találatával a második játékrészben egyenlítettek.

A Porto azonban nem sokkal később ismét eredményes volt, Leite a 74. percben szerzett gólt, ezután a 89. percben Fidelis is betalált, így a portugálok 3-1-re nyerték az összecsapást. A Porto így továbbjutott, Szoboszlaiék pedig kiestek. A magyar játékos végigjátszotta a mérkőzést.