Szoboszlaiék Portugáliában estek ki az ifi BL-ből

A magyar játékos végig a pályán volt a Porto elleni mérkőzésen, de ő sem tudott segíteni csapatán.
Budai László 2018. február 21., szerda 15:50
A magyar játékos végig a pályán volt a Porto elleni mérkőzésen, de ő sem tudott segíteni csapatán.
Szerző: Budai László 2018. február 21., szerda 15:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szoboszlai Dominikkel a soraiban állt fel a Salzburg a szerda délutáni, Porto elleni idegenbeli ifi BL-meccsre, amelynek a tétje a negyeddöntőbe jutás volt. Az egymeccses párharcot a hazaiak kezdték jobban, akik Bessa góljával kerültek előnybe. Az állás sokáig 1-0 volt, de az osztrákok a csereként beállt Koita találatával a második játékrészben egyenlítettek.

A Porto azonban nem sokkal később ismét eredményes volt, Leite a 74. percben szerzett gólt, ezután a 89. percben Fidelis is betalált, így a portugálok 3-1-re nyerték az összecsapást. A Porto így továbbjutott, Szoboszlaiék pedig kiestek. A magyar játékos végigjátszotta a mérkőzést.

Átigazolások
ETO
Tóth Törökországban
Tóth Rajmund megérkezett Törökországba, hogy átessen az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon.
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Tovább az összes átigazoláshoz