Szélesi az U17 kiesése után: Hiányzott a dinamika, a nevelés a legfontosabb

Mint ismert, a magyar U17-es válogatott az elitkör utolsó fordulójában egy öngóllal kikapott Izraeltől, így nem jutott ki az Európa-bajnokságra. A szövetségi edző beszélt az okokról.
Privacsek András 2018. március 28., szerda 18:32
Mint ismert, a magyar U17-es válogatott az elitkör utolsó fordulójában egy öngóllal kikapott Izraeltől, így nem jutott ki az Európa-bajnokságra. A szövetségi edző beszélt az okokról.
Szerző: Privacsek András 2018. március 28., szerda 18:32

- Ebben a korban még bőven a tanulási folyamatban vannak a játékosok. Az elitkör teljesen új kihívást és helyzetet jelentett számukra, és nem mindig tudták megfelelően viselni a terhet. Hiányzott a dinamika a játékunkból, mentünk előre az eredményért, de nem volt meg az átütő erő. A torna összességében nagyon hasznos nemzetközi tapasztalattal szolgált a játékosoknak, az utánpótlásban maga a nevelés a legfontosabb, hogy felnőtt játékosként majd mindenki erőssége lehessenek a magyar labdarúgásnak. Most még el van keseredve a stáb és a csapat is, sokat dolgoztunk a sikerért, a jövőben a megszerzett tapasztalatokat kell minél jobban hasznosítani – értékelte a mérkőzést Szélesi Zoltán szövetségi edző az mlsz.hu-n.

A Magyarország - Izrael (0-1) mérkőzés összefoglalója!

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Magyar edző a román élvonalban
A korábban Diósgyőrben is futballozó román-magyar tréner, Bálint László lett a helyi élvonal alsóházában szereplő Otelul Galati új vezetőedzője.
Légiósok
Megvan Dárdai utódja a Herthánál?

Dárdai Márton a Bundesliga I-be igazolhat a nyáron, a Hertha pedig házon belülről, a saját nevelésű Tim Hoffmannal pótolhatja a magyar válogatott védőt. (rbb24.de)

Puskás Akadémia
Urho Nissilä szerződést hosszabbított
Az NB I-ben szereplő Puskás Akadémia hivatalos honlapján jelentette be, hogy Urho Nissilä szerződést hosszabbított a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz