Kövesd velünk a meccset.
A franciák legyőzése és a skótok elleni döntetlen után a magyar U17-es válogatott Feröer-szigetek ellen játssza le utolsó csoportmérkőzését az Európa-bajnokságon. Egy esetleges győzelemmel jó esélyünk lehet a csoportelsőségre - ehhez a skótoknak pontot kell veszíteniük a franciákkal szemben, vagy jobbnak kell lennie a gólkülönbségünknek a skótokénál.
A közvetítés betöltése néhány másodpercet igénybe vehet. Kérjük, ne frissítsd az oldalt manuálisan, a bejegyzések automatikusan frissülnek.
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.