Döntetlennel kezdte a Puskás Akadémia az ifi BL-t

Vezettek a magyar fiatalok, de nem tudták megtartani előnyüket a PAOK ellen.
admin 2016. szeptember 28., szerda 17:57
Szerző: admin 2016. szeptember 28., szerda 17:57

A Puskás Akadémia U19-es együttese a görög PAOK csapata ellen hazai pályán lépett pályára az ifjúsági Bajnokok Ligája felsőházi rájátszásában.

A találkozó első félidejében nem született gól, a fordulást követően viszont vezetést szerzett a magyar együttes. Az 58. percben Óvári lépett el szépen a védőitől és a kapus mellett a kapuba gurított (1-0) - írta tudósításában a puskasakademia.hu. Az előny azonban sajnos nem tartott ki a végéig. A 75. percben Stathopoulos kilépve a védők szorításából, és kiegyenlített (1-1).

A folytatásban már nem változott az eredmény, így a Puskás Akadémia fiataljai 1-1-es döntetlennel nyitottak a PAOK ellen.

Puskás Akadémia - PAOK 1-1

Gólszerzők: Óvári (58.), illetve Stathopoulos (75.)