Vasas-Honvéd: A rendőrség dönt a szurkolók beengedéséről

Január 27-én, szombaton 10 órakor a Vasas a Honvédot fogadja felkészülési mérkőzésen a Fáy utcai Mészöly Kálmán műfüves pályán, de egyelőre nem lehet tudni, hogy lehetnek-e szurkolók a meccsen.
Privacsek András 2018. január 23., kedd 11:21
Január 27-én, szombaton 10 órakor a Vasas a Honvédot fogadja felkészülési mérkőzésen a Fáy utcai Mészöly Kálmán műfüves pályán, de egyelőre nem lehet tudni, hogy lehetnek-e szurkolók a meccsen.
Szerző: Privacsek András 2018. január 23., kedd 11:21

- Hétfőn elkezdődött a hatósági engedélyeztetése a szombati, Vasas – Honvéd felkészülési mérkőzésnek – tájékoztatta a vasasfc.hu-t Keresztúri András, technikai igazgató.

A Mészöly Kálmán műfüves pálya NB I-es mérkőzés megrendezésére nincs engedélyezve, függetlenül attól, hogy bajnoki vagy edzőmérkőzésről van szó. Másrészt a helyszínen – a fémszerkezetes lelátón –, a hazai és vendégszurkolók elkülönítése biztonsági kockázatot jelent. Ezért minden NB I-es csapatok közötti meccset külön engedélyeztetni kell a rendőrséggel, az ÁNTSZ-szel és a Katasztrófavédelmi Hatósággal.

Végső döntés várhatóan csütörtök délután, a hatósági bejárás után születik. Ha úgy határoznak a szakemberek, hogy nézők előtt rendezhetik meg a találkozót, akkor 124 hazai és 60 vendégszurkoló lehet jelen a mérkőzésen.

Átigazolások
Légiósok
Sallai Roland
Állítólag a Tottenham Hotspur és a Nottingham Forest is figyeli Sallai Rolandot, de a Galatasaray nem adná el a magyar játékost.
Szpari
Helyzetjelentés
Több nyíregyházi játékos jövőjéről nyilatkozott Fekete Tivadar sportigazgató.
Kisvárda
Magyar jelöltek
Révész Attila több hazai szakemberrel is tárgyal a vezetőedzői poszt kapcsán.
Tovább az összes átigazoláshoz