A francia edzőlegenda vádol.
A portugál válogatott egyik legnagyobb erősségének számít Renato Sanches az Európa-bajnokságon. A játékos a maga 18 életévével minden idők legfiatalabb portugál labdarúgója lett az Eb-n - van aki azonban kételkedik a korában.
A franciák edzőlegendája, Guy Roux állítja, Renato Sanches valójában sokkal idősebb, mint amennyi a papírjaiban szerepel - mondta el a spanyol AS sportlapnak.
Azt állítja, hogy 18 éves, de ha egy kicsit keresgélünk a múltban, könnyen rájöhetünk, hogy a születési dátuma csak évekkel később lett bejegyezve. Eredetileg nem vették nyilvántartásba, biztosíthatom Önöket, hogy 23 vagy 24 éves.
Átigazolások
Fradi/Crystal Palace
Keane jelölt lehet
Robbie Keane lehet a Crystal Palace egyik fő jelöltje, ha a klubnál Oliver Glasner menesztése mellett döntenek - állítja a talkSPORT.
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.