Egészen furcsa jelenetek játszódtak le a Gyirmót-Haladás NB II-es bajnoki hajrájában.
A szombathelyiek részéről Lencse László harcolt ki 11-est 2-1-es Hali-vezetésnél, a rutinos támadó ment is elvégezni a büntetőt, de csapattársa, Hursán György addig kérlelte, hogy hadd végezhesse el ő a 11-est, amíg Lencse be nem adta a derekát.
A magabiztos ítéletvégrehajtás azonban elmaradt, Hursán egész egyszerűen középre gurította a labdát, a helyén maradó Rusák Edvárd pedig felszedte azt.
Átigazolások
Vasas
Mezei befuthat
A Csakfoci úgy tudja, a Vasas szerződtetheti a Topolya 25 éves magyar középpályását, Mezei Szabolcsot.
Újpest
Markgráf ára
A dán Tipsbladet szerint "akciós áron", 1,5 millió euróért igazolja át a Köbenhavn a futballistát, aki így egyetlen újpesti összecsapás után vált klubot.
ETO
Juárez Vitálisról
Efraín Juárez szerint kizárólag szakmai döntés volt Vitális Milán mellőzése, ugyanakkor burkoltan arra is utalt, hogy a válogatott középpályás már a távozását készíti elő.