Ismert, hogy a Leicester meneteléséről, és a csoda kategóriába tartozó bajnoki győzelméről film készül, ráadásul nem is kis nevekkel, mint az kiderült.
A film elkészítésében részt vesz majd a korábban Oscar-díj jelölést kapó Pual Tamasy és Eric Johnson is.
A cselekmény központjában Jamie Vardy áll majd.
A filmmel kapcsolatban Johnson elmondta:
Ez több, mint egy szimpla film a sportról, ez egy "egyszer az életben" sztori.
Átigazolások
Kirgizisztán
Constantino távozik
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Constantino elhagyja kirgiz csapatát, az FC Bishkek Cityt. A 41 éves tréner 5-4-10-es mérleget tudhatott maga mögött, és utolsó előtti (bennmaradó) lett együttesével.
Békéscsaba
Márkussal bontottak
Az NB II-es Békéscsaba közös megegyezéssel szerződést bontott Márkus Attilával, aki 2024 nyara óta 12 meccsen lépett pályára.
Fradi
Tóth a Newcastle-nek is kell
A Chronicle Live úgy tudja, a Newcastle is élénken figyeli Tóth Alexet, aki tökéletesen beleillene a klub profiljába.