Nem lenne számára ismeretlen a magyar közeg.
A csakfoci.hu információi szerint az ukrán Vjacseszlav Csurkóval erősíthet a Gyirmót együttese.
A korábbi U21-es válogatott támadó középpályás a Sahtar Donyeck kötelékébe tartozik, de az utóbbi években ötször is kölcsönadta klubja, tavaly például a Puskás Akadémiában is futballozott a 23 éves játékos, 12 NB I-es találkozón 3 gólt szerzett a tavaszi idényben.
Csurko legutóbb, ugyancsak kölcsönben az olasz másodosztályú Frosinone játékosa volt, 11-szer lépett pályára ősszel a Serie B-ben, de csak kétszer kezdőként, gólt pedig nem szerzett az éllovas gárdában.
Az OTP Bank Ligában sereghajtó Gyirmótnál többek között a távozott Filkor Attilát is pótolhatja majd az ukrán játékos.
Átigazolások
Kozármisleny
Visszatért a védő
A 2024/25-ös idényben 17 NB II-es bajnokin lépett pályára az a Debreceni Zalán, aki most visszatért Kozármislenybe.
Nagykanizsa
A Vidiből érkezett játékos
A Videoton 22 éves középpályásával, Kovács Bencével erősített a Nagykanizsa. Az előző idényben 15 bajnokin bizonyíthatott Székesfehérváron.
DVSC
Távozhat a csatár?
A DVSC támadóját, Bárány Donátot a holland élvonalbeli ADO Den Haag csapatával hozták hírbe. (ADOFANZONE)