Nem szerződteti a Haladás a külföldi tehetséget - ez az indok

Alaster Redmayne helyett a magyar fiatalokat részesíti előnyben Mészöly Géza.
Csakfoci Admin 2017. március 15., szerda 15:02
Alaster Redmayne helyett a magyar fiatalokat részesíti előnyben Mészöly Géza.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. március 15., szerda 15:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Próbajátékon szerepelt az elmúlt héten a Liverpool és a Wigan utánpótlásában is megforduló Alaster Redmayne a Szombathelyi Haladásnál, ma pedig megszületett a döntés a tizenkilenc éves játékos ügyében.

- Nagyon fiatal még, és akkor inkább a saját fiataljainknak adunk lehetőséget, ezért úgy döntöttünk, hogy nem igazoljuk le - nyilatkozta Mészöly Géza vezetőedző a haladasfc.hu-nak, így eldőlt, a csatárnak máshol kell próbálkoznia a jövőben.

Átigazolások
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
NB II
Balázs Benjámin távozik
Négy év után elhagyja a Tiszakécske együttesét a csapatkapitány, Balázs Benjámin, aki a klubbal közösen hozta meg a szakításról szóló döntést.
DVSC
Szűcs lengyel kérője
Még áprilisban a Csakfoci számolt be a Pogon érdeklődéséről Szűcs Tamás iránt, és most már Lengyelországban is írnak a lehetséges transzferről.
Tovább az összes átigazoláshoz