NB II: Csapatot vált az egyik legtechnikásabb középpályás - 11 gól és 20 gólpassz távozik

Honlapunk úgy tudja, hogy nyáron távozhat Budafokról Kulcsár Kornél.
Privacsek András 2022. május 26., csütörtök 12:28
Honlapunk úgy tudja, hogy nyáron távozhat Budafokról Kulcsár Kornél.
Szerző: Privacsek András 2022. május 26., csütörtök 12:28

A csakfoci.hu értesülései szerint a következő szezont már egy új csapatban kezdheti meg Kulcsár Kornél, a Budafok kreatív középpályása. A 30 éves játékos iránt több klub is érdeklődik.

Kulcsár két időszakban összesen 81 tétmérkőzést játszott a Budafok csapatában, ezeken a találkozókon 11 gólt szerzett és kiosztott 20 gólpasszt.

A 2020/21-es szezonban 30 meccsen lépett pályára a budafokiaknál az NB I-ben. Összesen pedig 100 élvonalbeli mérkőzéssel rendelkezik.

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
ETO/DAC
Csinger Márk
Úgy hírlik, dániai átigazolás körvonalazódik Csinger Márk számára.
Reagált a jövőjére
Sztanyiszlav Csercseszov
A Fradit korábban irányító tréner a róla szóló sajtóhírekre reagálva egyértelművé tette: kizárólag jelenlegi csapatára koncentrál.
Kapós lett a fiatal légiós
Akpe Victory
Portugál sajtóhírek szerint a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory felkeltette a Benfica érdeklődését, miután remek félszezont produkált.
Tovább az összes átigazoláshoz