A Gyirmót FC Győr tulajdonosai, vezetői és játékosai is szeretnének részt vállalni az ukrajnai menekültek megsegítésében. Ennek megfelelően humanitárius segítséget nyújtanak a bajba jutottaknak.
Kézenfekvő volt az ötlet – mivel a Gyirmót a következő fordulóban Kisvárdára látogat – ne üres kézzel érkezzenek a gyirmóti csapat tagjai a határhoz közeli településre - írja a gyirmotfc.hu.

A mérkőzésre a csapatot szállító buszon kívül a klub vezetőinek személygépkocsijait, valamint a hozzájuk és érdekeltségi köreikbe tartozó cégek gépjárműveit – minimum 5 kisbusz és személygépkocsik - töltötték meg a rászorulók megsegítésére szánt felszerelésekkel, használati tárgyakkal és élelmiszerekkel.
A konvoj vasárnap reggel 7-kor indult.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai új szerződése
Fabrizio Romano árult el részleteket Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződéséről.
Vasas
Koszta Márk
A csakfoci.hu elsőként áprilisban közölt hírének megfelelően Koszta Márk a Vasasban folytatja pályafutását.
Légiósok
Willi Orbán
Durva feltételekkel maradhat csak Lipcsében a magyar válogatott vezére, Willi Orbán.