Meglepő: A legnagyobb riválisnál játszik "otthon" a Haladás

Saját stadionjában nem tud pályára lépni a szombathelyi gárda, így Zalaegerszegre utazik.
Dudás Gábor 2018. február 8., csütörtök 9:03
Saját stadionjában nem tud pályára lépni a szombathelyi gárda, így Zalaegerszegre utazik.
Szerző: Dudás Gábor 2018. február 8., csütörtök 9:03

Szombaton a nagy rivális Zalaegerszeg stadionjában, a ZTE Aréna mögötti füves edzőpályán csap össze a szlovén másodosztályú NK Nafta Lendava csapatával a Haladás - számolt be a hivatalos klubhonlap, a haladas.hu.

Noha eredetileg szombaton a Haladás-stadionban szerette volna megrendezni a szombathelyi klub a felkészülési mérkőzést, "erre nem nyílt lehetősége", így a találkozóra szombaton, 14:15-ös kezdéssel a zalai megyeszékhelyen kerül sor.

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz