Megérkezett az NB I legszürreálisabb kabalája, egy kék-sárga gólya - így néz ki

Megérkezett Gyirmótra Kelep, a gólya, aki mostantól hivatalosan a Gyirmót FC Győr kabalafigurája.
Privacsek András 2021. augusztus 17., kedd 15:34
Megérkezett Gyirmótra Kelep, a gólya, aki mostantól hivatalosan a Gyirmót FC Győr kabalafigurája.
Szerző: Privacsek András 2021. augusztus 17., kedd 15:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Reméljük Kelep szerencsét hoz a klubnak és 12. játékosként vigyáz csapatunkra - írja a gyirmotfc.hu.

A kabalafigura kiválasztásánál könnyű helyzetben volt a klub, hiszen a gyirmóti csapatot már évtizedek óta hívják a “GÓLYÁSOK”-nak, hiszen a környező utcákon és réteken nagyon sok gólyacsalád fészkel évtizedek óta. A gyirmótiaknak egyébként is mindig fontos volt a természetvédelem, s ezen belül szívükön viselték a gólyák sorsát.

A klub a figura kiválasztásával kívánja őrizni ezen hagyományokat, és fel kívánja hívni a figyelmét mindenkinek, hogy fontos megőrizni szűkebb és tágabb környezetünket eredeti formában azért, hogy unokáink is gyönyörködhessenek benne, és – többek között – lássanak helyben fészkelő madarakat - olvasható a hivatalos honlapon.

Éppen ezért a jövő nyárra fészkeket telepítenek a stadion mellé azért, hogy beköltözhessenek a gólyák.

Átigazolások
ZTE
Mim Gergely
Távozik a Zalaegerszeg magyar szélsője, Mim Gergely.
Celtic
Keane mégsem kell?
A legfrissebb skóciai hírek szerint a Celticnél már nem egy új edző megtalálása, hanem a jelenlegi megtartása a prioritás. És váltás esetén sem Robbie Keane lehet a legfőbb jelölt.
Csákvár
6 távozó
Hat távozott jelentett be az NB II-es Csákvár: Szakály Dénes, Simon András, Baracskai Roland, Karacs Dániel, Fejős Áron és Ominger Bence is máshol folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz