A felkészülés során 11 napig Spanyolországban edzőtáborozik majd a MOL Fehérvár FC.
Hétfőn kezdi meg felkészülését a Vidi a 2021/2022-es szezon tavaszi idényére. Az első napon Covid-19 PCR-teszten vesznek részt a játékosok és stábtagok, amit hétfőn, kedden és szerdán kötelező orvosi és egészségügyi vizsgálatok, valamint fizikai felmérések követnek majd - írja a molfehervarfc.hu A csapatszintű edzéseket január 6-án kezd meg a csapat.
Január 11. és 22. között a spanyolországi Marbellán edzőtáboroznak a fehérváriak, ahol a tervek szerint két nemzetközi edzőmérkőzést játszanak majd. A hazaérkezést követően január 23-án a Gyirmóttal mérkőznek meg Székesfehérváron, január 30-án 13 órától pedig már bajnoki találkozó vár csapatra a Puskás Akadémia otthonában.
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)