A Haladás elhatárolódik a furcsa indulótól

A szombathelyi klubnak nincs semmilyen köze az új stadion teszt- és nyitómeccséhez sem.
Budai László 2017. október 30., hétfő 14:00
A szombathelyi klubnak nincs semmilyen köze az új stadion teszt- és nyitómeccséhez sem.
Szerző: Budai László 2017. október 30., hétfő 14:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunk is beszámolt róla, hogy a Ferencváros legismertebb indulójának "átiratával" is vezették fel a Haladás új stadionjának tesztmeccsét, a szombathelyi öregfiúk és magyar válogatott öregfiúk csapatának találkozóját. Az eset nagy port kavart a Fradi-drukkerek körében.

A Haladás most hivatalos honlapján határolódott el az indulótól és a mérkőzés szervezésétől.

Átigazolások
DVTK
Nagy bejelentések jönnek
Napokon belül bejelenthetik a csapat vezetőedzőjét, stábját, a maradó, valamint az újonnan érkező játékosokat is.
Honvéd
Szabics is edzőjelölt?
Kispesten is felmerült az Egyiptomból távozó Szabics Imre neve, informális kapcsolatfelvétel már történt a felek között. (Öltözőn Túl)
Srdjan Blagojevic
Kispadot válthat
A jelenleg a Partizan Belgrádot irányító - korábbi DVSC-edző - Srdjan Blagojevic ezúttal önként távozhat a szerbektől, az orosz Akron Toljatti ugyanis kivásárolna őt a szerződéséből.
Tovább az összes átigazoláshoz