Kevesen gondolták, hogy a bajnokság ezen szakaszában az újonc Budafok nem lesz kieső helyen. Ennek pedig különös oka van.
A 21. fordulóban a Honvéd ellen aratott bravúrgyőzelemnek köszönhetően Csizmadia Csaba csapata a 9. helyen található. A remek szereplés nagyrészt annak tudható be, hogy a közvetlen vetélytársakkal szemben egészen pazar mutatóval rendelkeznek a budafokiak.
Jelenleg veszélyhelyzetben a 25 pontos Újpest, a 23 ponttal álló Budafok, a ZTE (22), a Honvéd (22) és a DVTK (17) található.
Az újonc a fenti négy csapat ellen lejátszott nyolc meccséből mindössze egyet veszített el:
Újpest: 1-1, 1-1
DVTK: 2-1, 1-1
ZTE: 3-1, 3-1
Honvéd: 1-2, 3-2
A mérleg: 8 4 3 1 15-10 15 62,5%
Olvastad már?
NB I: Az újonc a 92. percben lökte kiesőhelyre a Honvédot - videó
A hosszabbításban dőlt el a szombat esti, ötgólos Honvéd-Budafok bajnoki, amelynek végén a hajrában a győzelemért sokat tevő vendégek örülhettek.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Nincs egyezség
Brazil sajtóhírek szerint a Botafogo és a Ferencváros nem tudott megegyezni Júlio Romao átigazolásáról, így a brazil klub visszalépett a kölcsönszerződéses ajánlattól, vételi opcióval. (Bola do Jogo)
Újpest
2 érkező
Távozik Zalaegerszegről Bodnár Gergő és Krajcsovics Ábel is, mindketten az Újpest FC csapatában folytatja pályafutását.
Loki
Ojediran az MLS-ben
A Colorado Rapids megszerezte a francia élvonalbeli Lens 22 éves középpályását, a Loki korábbi játékosát, Hamzat Ojedirant, akinek játékjogáért az amerikai klub 3,5 millió dollárt fizetett.