Anglia a 91. percben izzadta ki a győzelmet Wales ellen - videó

A cserék mentették meg az angolokat.
Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 15:03
Szerző: Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 15:03

A találkozót az angolok és a walesiek is óvatosan kezdték, és egészen a félidő hajrájáig nem alakult ki komoly helyzet a kapuk előtt. A 42. percben azonban kisebb meglepetésre megszerezték a vezetést a walesiek: Gareth Bale távoli szabadrúgását Joe Hart kissé bakigyanúsan a saját kapujába ütötte (0-1).

A szünetben Anglia kettős cserével próbált élénkíteni a csapatán - Jamie Vardy és Daniel Sturridge is beált -, amelynek meg is lett az eredménye: az 56. percben Sturridge beadását követően egy walesi védőről Vardy elé került a labda, aki méterekről a hálóba lőtt (1-1).

Anglia ezt követően mindent megtett a vezető találat megszerzése érdekében. Már-már úgy tűnt, hogy a walesieknek sikerül kihúzniuk a végéig, amikor is a 91. percben Sturridge egy szép összjáték után az ötösről betalált a kapu jobb oldalába (2-1).

Anglia ezzel 2-1-re legyőzte Walest, és 4 ponttal az élre állt a B-csoportban, míg Wales jelenleg 3 egységgel a 3. helyen áll.

Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!

Anglia - Wales 2-1 (Sturridge 91., Vardy 56., ill. Bale 42.)